Hakkımızda

Hakkımızda

——————–

BİZ?

Misyon

—————————–.

Vizyon

—————————-

Genel Satış Şartları

Fiyatlar Ekim 2019 kuru baz alınarak hazırlanmıştır. USD kurunda %5’den daha fazla artış meydana gelmesi durumunda müşteriye haber vermeden aynı oranda fiyatlar arttırılır

Sipariş Şartları

Telefonla sipariş alınmaz, faks veya e-posta ile bildirilen siparişlerde, katalog sayfa numarası, ürün kod numarası, ürün ismi ve baskı bilgilerinin bildirilmesi gereklidir.
Faks veya e-posta ile gelen siparişlerde, siparişin banka dekontu bulunmalıdır. Aksi halde gelen siparişler dikkate alınmaz.
Baskılı siparişlerde baskı bilgilerinin eksik olması halinde doğru ve eksiksiz bilgiler elimize ulaşana kadar siparişler kesinlik kazanmaz
Sözlü olarak fiyat alınması halinde, yazılı olarak belgelendirilmesi zorunludur. Aksi halde fiyat farklılıklarından firmamız sorumlu değildir.
Müşteriye numune amaçlı verlilen örnekler geri alınmaz, başka ürünle değiştirilmez.
Siparişlerinizin üretim durumunu faks veya e-posta ile öğrenebilirsiniz. Faksınıza veya e-posta adresinize 24 saat içerisinde cevap verilir

Satış Şartları

Peşin satışlarda siparişin %30 sipariş ile birlikte, bakiye teslimatta nakit tahsil edilir.
Vadeli satışlarda, siparişin %30’u siparişle nakit, bakiye teslimattan 45 günlük çekle tahsil edilir
Açık hesap çalışma kesinlikle uygulanmamaktadır.
Fiyatlara KDV dahil değildir. Vergi kaydı olmayan şahıslara satış yapılmaz. Banka havaleleri mutlaka fatura kesilecek şahıs veya firma adıyla gönderilmelidir. Vergi numarası bildirilmeyen, KDV tutarı ödenmeyen siparişler mal bedeli ödenmiş olsa dahi gönderilemez.

Teslimat Şartları

Teslim süresi siparişin geçerlilik kazandığı tarihten başlar. Baskılı siparişlerde teslimat süresi 15 iş günüdür.Baskısız siparişlerin teslim süresi verilen siparişin cins ve miktarına göre değişiklik gösterebilir.Mal teslimat yeri Gebze şehirdışı müşterilerinin malları kargo ve ambara teslim edilir.Nakliye esnasında meydana gelebilecek hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir. Müşterinin yazılı talebi olursa ürünler sigortalanatılır.